"Mami, já chci pejska"


Každé dítě tuto větu říká relativně často a už když jsme si vybírali prvního pejska, tak jsem se rozhodovala mezi Labradorským retrievrem a Boloňským psíkem. Tenkrát to vyhrál boloňský psík, to zdůvodu, že jsem byla ještě příliš malá a nikdo na velkého psa více-méně neměl čas. A tak nám již 8 let pobíhá po domě malý gaučák. Asi tak na jaře roku 2008 jsem si usmyslela, že by bylo krásné mít právě ještě labradora. Doma se nápad příliš nelíbil, ale jelikož jsem o něm pořád "mlela", dostala jsem určité podmínky, které musím splnit. Jedna z podmínek byla, že si na něj musím našetřit.  Tak jsem šla na brigádu. V březnu 2009 bylo rozhodnuto. Po mých 18 narozeninách jsem měla splněné všechny podmínky. Když jsem si dala 1 a 1 dohromady, hned jsem projížděla internet s případnými adepty, které bych si mohla vzít hned. Po rozhovoru s maminou jsme ovšem usoudili, že bude nejlepší pejska si pořídit na prázdniny. A já jsem ráda, že měla takový "nápad".

 

Výběr Aaronka


  Našli jsme chovatelskou stanici Royal Treasure, kde se měli narodit štěnátka začátkem května. Hned jsme si rezervovali eventuální fenečku. Jméno jsme měli vybrané Angela. Ale co se nestalo, narodili se 3 kluci a jenom jedna holčička. A tak místo Angeli jsme na jednou měli Aaronka =). Od doby jeho narození začali práce "přípravy na Aarona". Což v praxi znamenalo vyměnit v mém pokoji koberec za lino a uspořádat celý pokoj tak, aby byl bezpečný.

Jelikož je chovatelská stanice Royal Treasure od nás příliš daleko (Vstiš - Kuřim = 270 km) , tak jsme požádali paní Vonešovou aby nám pejska vybrala. A tak nám byl "přidělen" největší cvalík z vrhu, Aaronek :)

 

      
Pro Aaronka jsme si jeli 27.6.2009 a od té doby nám rozdradostnil každý den.
 

 


Stránky přesunuty

www.ronik.cz