02.05.2010 12:19

1.5.2010 XIX. Mezinárodní výstava psů Praha

V sobotu jsme se s Roníkem zúčastnili výstavy v Praze. Hodnotila pí. Krutská. Posuzování pí. Krutské se mi velice líbilo. Vše co napsala i náležitě zdůvodnila. Roník si odnesl umístění

Výborný 2 

Posudek: 
 Dvanáctiměs. černý pes, velmi výrazného typu, pěkné hlavy, tm. hněd. oka, správné slechy, korektní krk, hřbet, vynikající prut, upřednostnila bych poněkud výraznější předhrudí, korekt. hloubka hrudníku, méně korektní zaúhlení hrudních končetin, výborné zaúhlení pánevních končetin, správná síla kostry, výborná srst, pěkný pohyb, v postoji zadní i před. končetiny mírně rozbíhající, skus nůžkový, pes na horní hranici výšky.

Fotky zde

Roník: "Včera jsme zase vyrazili na výlet. Dopředu jsem věděl, že jedu na výstavu, protože mi babička slíbila Lipánka, když vyhraju. Už jste ho někdy ochutnali? No, ale taky povídali, že hned z výstavy pojedeme na nějakou chatu. To ještě nevím co je. Ale bude tam i strejda s tetou a taky úplně starej děda a babi. Tak uvidíme.

Výstaviště v Praze se mi tedy moc nelíbí, je tam všude beton, málo trávy, tak co s tím? Počůral jsem jim tedy alespoň dveře, aby kamarádi věděli, že už jsem dorazil. Tentokrát jsem se snažil běhat slušně (pro Lipánka cokoliv), ale paní rozhodčí se se mnou chtěla kamarádit, drbala mě na hlavě a hladila. Tak jsem na ní skočil a paničce se to nějak nelíbilo. Rozumíte tomu? A pak hned "Postoj". Tak chce se kamarádit, nebo se mám předvádět? Měl jsem v tom trochu zmatek. Pak na nás paní dlouho koukala, pořád nevěděla (já  bych věděl - Lipánek) no, a pak to přišlo. Vyhrál Cliff a Lipánek je včudu ... =( ... Ale babička mi ho nakonec stejně dala, V2 je prý taky super, a vyrazili jsme na tu chatu =)

To vám povím, ta chata, to je něco =D Je to malý domek  v lese, u řeky a kousek od chaty teče potok a jsou tam skály. Paráááda. Dovolili mě běhat bez vodítka a pak už se jenom smáli. Nevím proč, jenom jsem měl radost, jak je to všechno super. Skákal jsem ve vodě, na skále, přes klacky, válel jsem se na zádech v trávě, prostě jsem tu výstavu ze sebe musel dostat! Asi jsem to trochu přehnal, protože večer mě začala bolet tlapka a ráno jsem na ní nemohl šlapat. Panička z toho byla nějaká smutná, pořád mě hladila a i do auto mě odnesla =) (tak moc to zase nebolelo, ale pššš) Pan doktor chtěl, abych si lehl na stůl a pod nohu mi chtěl strčit nějakou krabičku. Dobrovolně? Nikdy! Natahovali mě čtyři a nakonec se jim to povedlo. Udělalo to "cvak" a bylo hotovo. To nemohli říct rovnou, že mi tu nohu chtějí jenom vyfotit? Mám prý nalomený prst a musím být v klidu. Nejhorší na tom je, že jsem slyšel paničku jak telefonuje, že nepřijedeme na lovecký výcvik. No jo, ale já jsem to holkám slíbil. Jak jim to dám vědět, aby se nenaštvaly? Musím ještě něco vymyslet. Taky mi dali injekci a po té se mi chce pořád spát. Tak já si jdu chrupnout a dopíšu to příště. Haf"

 

Fotky z chaty  zde

 

—————

Zpět


Stránky přesunuty

www.ronik.cz